OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.38) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Support
uk: Підтримка

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Update
uk: Оновити

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Line
uk: Рядок

en: Phone
uk: Телефон

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Query
uk: Запит

en: Scope
uk: Область

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Box
uk: Коробка

en: Submit Query
uk: Виконати запит

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід

en: Setup Guides
uk: Посібники з налаштування
