Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-3.41) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Line
gu: લીટી
