OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (8.x-3.41) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
