OAuth Client & OpenID Connect SSO - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Update
ur: تجدید

en: Email
ur: ای میل

en: Unlimited
ur: لامحدود
