Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-3.43) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Update
ro: Actualizare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Line
ro: Linie

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Phone
ro: Telefon

en: Configuration
ro: Configurație

en: Attributes
ro: Atribute

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Query
ro: Interogare

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
