OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Email
bo: གློག་ཡིག
