OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Back
ca: Enrere

en: Email
ca: Correu electrònic
