OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Back
cs: Zpět

en: Email
cs: E-mail
