OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Back
el: Πίσω
