OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Back
et: Tagasi

en: Email
et: E-kiri
