OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Back
eu: Itzuli

en: Email
eu: Eposta
