OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Back
hi: वापस

en: Email
hi: ईमेल
