OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Back
is: Til baka

en: Email
is: Netfang
