OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Login
it: Accedi

en: Back
it: Indietro

en: Email
it: E-mail
