OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Back
oc: Precedent

en: Email
oc: Corrièr electronic
