OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल
