SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración
