SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Description
oc: Descripcion

en: Login
oc: Identificant

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Query
oc: Requèsta
