SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Description
se: Čilgehus

en: Login
se: Logge sisa

en: Update
se: Ođasmahte

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
