SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Description
te: వివరణ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు
