SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.10) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Configuration
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі
