SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.10) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие

en: Manage fields
bg: Управление на полета
