SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.10) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Action
is: Aðgerð

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Separator
is: Skilja

en: Manually
is: Handvirkt
