SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.10) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
