SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.11) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Configuration
nn: Oppsett
