SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.11) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн
