SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.11) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه
