SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.11) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Action
sl: Akcija

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj
