SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.12) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Separator
ca: Separador

en: Configuration
ca: Configuració

en: Operation
ca: Operació

en: Query
ca: Consulta

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Mapping
ca: Associacions

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
