SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.12) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Mapping
eo: Mapigo
