SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.14) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Action
hr: Akcija

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Or
hr: Ili

en: For example: %url
hr: Primjer: %url
