SAML SSO - Service Provider (3.0.18) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
