SAML SSO - Service Provider (3.0.18) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Query
az: Sorğu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Or
az: Və ya

en: For example: %url
az: Məsələn: %url

en: Add from a URL
az: URL-dən əlavə edin
