SAML SSO - Service Provider (3.0.20) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Operation
ast: Operación
