SAML SSO - Service Provider (3.0.20) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: select
gu: ચયન કરો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Or
gu: અથવા
