SAML SSO - Service Provider (3.0.20) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Common Name
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಹೆಸರು

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು

en: State:
kn: ಸ್ಥಿತಿ:
