SAML SSO - Service Provider (3.0.20) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Confirm
sr: Потврди

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
