SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: administrator
ca: administrador

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Separator
ca: Separador

en: Allowed
ca: Es permet

en: Configuration
ca: Configuració

en: Operator
ca: Operador

en: Operation
ca: Operació

en: Query
ca: Consulta

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Mapping
ca: Associacions

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: Or
ca: O

en: For example: %url
ca: Per exemple: %url

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Add from a URL
ca: Afegiu a partir d'un URL
