SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: select
he: בחירה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: administrator
he: מנהל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Separator
he: מפריד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operator
he: אופרטור

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Mapping
he: מיפוי

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Or
he: או

en: For example: %url
he: לדוגמא: %url

en: Contact Us
he: יצירת קשר
