SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: administrator
lt: administratorius

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Query
lt: Užklausa

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Or
lt: Arba

en: For example: %url
lt: Pavyzdžiui: %url

en: Conditional logic
lt: Sąlyginė logika
