SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Configuration
nn: Oppsett

en: authenticated user
nn: autentisert brukar

en: Or
nn: Eller

en: For example: %url
nn: For eksempel: %url
