SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: Or
pl: Lub

en: 7 days
pl: 7 dni

en: For example: %url
pl: Dla przykładu: %url

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Setup Guides
pl: Przewodniki po konfiguracji
