SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: select
sl: izberi

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: Or
sl: Ali
