SAML SSO - Service Provider (3.0.21) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi

en: authenticated user
sq: përdorues i identifikuar

en: Or
sq: ose

en: For example: %url
sq: Për shembullË %url
