SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Mapping
gu: મેપિંગ
