SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Separator
ja: セパレーター

en: Phone
ja: 電話番号

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Operation
ja: 操作

en: Query
ja: クエリー

en: Upload File
ja: アップロードファイル

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Mapping
ja: マッピング

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日
