SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.4) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Operation
ku: کردار

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
