SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mapping
am: ማዛመድ
