SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Confirm
da: Bekræft

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Separator
da: Skilletegn

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Upload File
da: Upload fil

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Mapping
da: Kobling

en: 7 days
da: 7 dage

en: 30 days
da: 30 dage
