SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Separator
et: Eraldaja

en: Configuration
et: Seadistus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Query
et: Päring

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Mapping
et: Kaardistamine
